Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Vyhrajte plastickou operaci v Chotovinách

Toužíte po krásném těle? Novém, dokonalém? Větší prsa, ploché bříško, menší zadeček, pryč s přebytečnou kůží… Vyhrajte jej! Díky soutěži Sanatoria plastické a estetické chirurgie v Chotovinách máte jedinečnou šanci zbavit se svých nedostatků. Zadarmo.
Kateřina Menglerová, foto: David Peltán
25. Červenec 2017 - 13:19

Třem šťastlivcům se od základů změní život. Vyhrají plastickou operaci, o které sní. Chcete být jedním z nich? Stačí málo – vyplnit formulář na webovkách sanatoria www.sanatoriumchotoviny.cz a mít štěstí. Čas máte do konce roku.

V přihlášce musíte stručně napsat svůj příběh. V pár větách, výstižně, třeba i vtipně a s nadhledem vysvětlit, proč plastickou operaci potřebujete zrovna vy. A pozor, MUDr. Michal Sviták, který bude výherce vybírat a poté operovat, je nejen odborník s přesnou rukou, ale zároveň obrovský vtipálek, a tak nebude jednoduché přesvědčit ho, aby vybral zrovna vás. K přihlášce připojte aktuální fotografie.

Soutěžícím musí být minimálně 18 let a nesmí mít žádné zdravotní problémy. A ještě jedna podstatná věc – svou účast by měli zvážit všichni stydlivci. „Třem výhercům, kteří podstoupí jakoukoli operaci z oboru plastické chirurgie, splníme jejich sen. Předpokládáme, že to pro ně bude zároveň odrazovým můstkem do nového života. Zdokumentujeme jejich cestu – od doby před operací, operaci, okamžiky po ní a samozřejmě budeme dál sledovat jejich restart po získání nového já. Stanou se tvářemi našeho sanatoria,“ říká MUDr. Sviták.

K operacím by mělo dojít na jaře příštího roku. Tím to ale neskončí. Dvoumetrový lékař, který vám zvedne náladu už jen svým modrým úborem s mořským motivem, má k pacientům velmi osobní přístup. „Pokud mám člověku výrazně zasáhnout do života, nemůžu do něj vtrhnout, říznout a zmizet. Musíme si věřit, tvořit tým, jedině pak bude výsledek stoprocentní,“ říká MUDr. Sviták. Plastické chirurgii se věnuje patnáct let a za tu dobu mu prošlo rukama přes tisíc pacientů. Jeho domovem je Plzeň, s Chotovinami spolupracuje od loňského roku, kdy neodolal nabídce svého spolužáka a nyní i kolegy MUDr. Pavelce. „K jižním Čechám mě to prostě táhne, jsem s nimi spjatý díky krásným ženám,“ usmívá se záhadně lékař.

Zákroku se nikdo nemusí obávat. Operační tým tvoří lékaři a špičkoví anesteziologové. Speciální krémy z laboratoří Bioderma, které jsou stejně jako celý zákrok včetně pobytu zdarma, si skvěle poradí s hojením pooperačních jizev. Na poli implantátů chotovinští lékaři důvěřují německé společnosti POLYTECH health & aesthetic. Prsní implantáty POLYTECH poskytují klientkám dlouhodobý garanční program kvality. A na závěr potěšíme ty, kteří se do soutěže zapojí: všichni zúčastnění získají vstupní konzultaci před operací zdarma.