Rodokmeny od mojedejiny.cz

 • MODA Fashion Day[s]: móda pro všechny

  V červnu letošního roku proběhla v Českých Budějovicích největší módní událost roku – MODA Fashion Day[s]. Tento vzrušující festival módy a stylu, který spojuje módní návrháře a nadšence, připraví každý rok nezapomenutelné zážitky pro všechny, kteří jsou posedlí módou.
  LENKA ŠTIFTEROVÁ
  07. Prosinec 2023 - 23:45
 • Ze zákulisí přehlídek

  Backstage. Určitě jste tento pojem, respektive převzaté slovo z angličtiny pro zákulisí, slyšeli.
  Setkala jsem se, i po těch letech v branži modelky, s často kladenou otázkou: „Jéé, a co tam budeš dělat takovou dobu, když akce je až od 20 hodin?“ No, co by, čekat a připravovat se.
  Kateřina Wohlmann Votavová
  06. Prosinec 2023 - 00:43
 • Jihočeška bude bojovat o Miss Earth

  Kristýna Pavlovičová je krásná dvacetiletá dívka ze Strakonic. Díky tomu zabodovala v soutěži Miss Essens, porazila zhruba 8500 konkurentek a stala se českou vicemiss. Dívka, která měří 178 centimetrů, váží 56 kilogramů a je ve městě u Otavy ráda. Má tu přítele, kamarádky, hlavně celou svou rodinu a stěhování neplánuje. „Nejradši jedu za babičkou a za dědou. Vezmu si holínky a jdu se projít se psem po lese,“ uvádí v rozhovoru studentka budějovické VŠTE.
  Pavel Pechoušek
  05. Duben 2023 - 06:03
 • Módní blog: Letošní wow trend

  Za okny vyhlížíme jaro. S paprsky slunce přichází i nové fashion trendy kousky pro první polovinu roku 2023. Budu upřímná – módní přehlídky v rámci každoročních fashion weeků v Miláně nebo Paříži nepřinesly zásadní rozdíly v módě. Skvělé je, že nám módní průmysl ukazuje trendy s půlročním předstihem, ale i tak se o ně většinou zajímáme až s přicházejícím časem. Co bude větším wow trendem?
  Kateřina Wohlmann Votavová
  22. Březen 2023 - 19:15
 • Módní blog: Měsíce v lesku

  V lesku a třpytu se určitě ponesou následující měsíce. Před námi jsou největší svátky roku, kdy se scházíme s těmi nejbližšími, následovány Silvestrem, kdy přivítáme vše nové. Sotva se rozkoukáme, máme tady Valentýna a brzy zase budeme slavit hopkající králíčky. Ale než tomu tak bude, užijeme si plesovou sezonu. Co je vlastně teď v kurzu?
  Kateřina Wohlmann Votavová
  13. Prosinec 2022 - 16:29
 • Podzimní barevná nálada

  Co přesně a s čím kombinovat? Nosí se všechno a všude a podle nálady. Jaké budou zásadní trendy podzimu 2022? Na co si dát pozor a co byste právě teď, milé dámy, měly objevit?
  Kateřina Wohlmann Votavová
  12. Říjen 2022 - 05:50
 • Návrat 90ʻs…

  Elegantní a zároveň praktický. Barevný či jednobarevný. Voděodolný či háčkovaný. Velkým hitem letošních slunečních dní jsou kloboučky. Ale nejen tak ledajaké, připravte se na bucket klobouky.
  Kateřina Wolhlmann Votavová
  29. Srpen 2022 - 07:24
 • Nutně bílá? Klidně i žlutá nebo červená

  Doufejme, že rok 2022, jenž je ve znamení troufalého vodního Tygra, nás už nebude izolovat a my se konečně nadechneme a začneme znovu plnohodnotně žít. Dočkat by se mohly i nevěsty, které kvůli pandemii svůj šťastný den musely posunout. Jaké svatební šaty jsou trendy pro rok 2022?
  Kateřina Wohlmann Votavová, Foto: Zuzana Lešák Černá
  17. Květen 2022 - 17:21
 • Módní blog: Kalhotový kostým

  Zima je tady. Kdy jindy zazářit než právě teď, za malou chvíli je tu třeba romantický Valentýn… Můžeme být trendy s jedním stylingem x-krát jinak. Už máte ve skříni svůj vlastní kalhotový kostým?
  Kateřina Wohlmann Votavová
  11. Leden 2022 - 16:07