Rodokmeny od mojedejiny.cz

 • Módní blog: Letošní wow trend

  Za okny vyhlížíme jaro. S paprsky slunce přichází i nové fashion trendy kousky pro první polovinu roku 2023. Budu upřímná – módní přehlídky v rámci každoročních fashion weeků v Miláně nebo Paříži nepřinesly zásadní rozdíly v módě. Skvělé je, že nám módní průmysl ukazuje trendy s půlročním předstihem, ale i tak se o ně většinou zajímáme až s přicházejícím časem. Co bude větším wow trendem?
  Kateřina Wohlmann Votavová
  22. Březen 2023 - 19:15
 • Módní blog: Měsíce v lesku

  V lesku a třpytu se určitě ponesou následující měsíce. Před námi jsou největší svátky roku, kdy se scházíme s těmi nejbližšími, následovány Silvestrem, kdy přivítáme vše nové. Sotva se rozkoukáme, máme tady Valentýna a brzy zase budeme slavit hopkající králíčky. Ale než tomu tak bude, užijeme si plesovou sezonu. Co je vlastně teď v kurzu?
  Kateřina Wohlmann Votavová
  13. Prosinec 2022 - 16:29
 • Podzimní barevná nálada

  Co přesně a s čím kombinovat? Nosí se všechno a všude a podle nálady. Jaké budou zásadní trendy podzimu 2022? Na co si dát pozor a co byste právě teď, milé dámy, měly objevit?
  Kateřina Wohlmann Votavová
  12. Říjen 2022 - 05:50
 • Návrat 90ʻs…

  Elegantní a zároveň praktický. Barevný či jednobarevný. Voděodolný či háčkovaný. Velkým hitem letošních slunečních dní jsou kloboučky. Ale nejen tak ledajaké, připravte se na bucket klobouky.
  Kateřina Wolhlmann Votavová
  29. Srpen 2022 - 07:24
 • Nutně bílá? Klidně i žlutá nebo červená

  Doufejme, že rok 2022, jenž je ve znamení troufalého vodního Tygra, nás už nebude izolovat a my se konečně nadechneme a začneme znovu plnohodnotně žít. Dočkat by se mohly i nevěsty, které kvůli pandemii svůj šťastný den musely posunout. Jaké svatební šaty jsou trendy pro rok 2022?
  Kateřina Wohlmann Votavová, Foto: Zuzana Lešák Černá
  17. Květen 2022 - 17:21
 • Módní blog: Kalhotový kostým

  Zima je tady. Kdy jindy zazářit než právě teď, za malou chvíli je tu třeba romantický Valentýn… Můžeme být trendy s jedním stylingem x-krát jinak. Už máte ve skříni svůj vlastní kalhotový kostým?
  Kateřina Wohlmann Votavová
  11. Leden 2022 - 16:07
 • Svět kabelek

  Jedno slovo: Kabelky. Kabelka jako nutnost, zvyk. Čím to, že nás ženy tenhle módní doplněk tolik přitahuje? Je pro nás samozřejmostí, nebo s ním dostatečně vyjadřujeme svůj styl? Přečtěte si další módní blog Kateřiny Wohlmann Votavové.
  Kateřina Wohlmann Votavová
  13. Prosinec 2021 - 13:40
 • Do plavek! Ale jakých?

  Nemají to ti chlapi snadnější? Častá otázka, kterou slýcháme s kolegyněmi v mém butiku od žen z kabinek. Ano, v tomhle směru to my ženy máme opravdu těžší. Navíc přibližně devadesát procent populace žen není spokojeno se svou postavou. Gratuluji těm zbylým deseti procentům, tiše jim závidím. Jaký druh plavek se k vaší postavě nejvíce hodí? Mám tu pár rad a tipů, které vám mohou ulehčit výběr těch nejdokonalejších právě pro vás.
  Kateřina Wohlmann Votavová
  14. Červenec 2021 - 13:58
 • Tepláková doba aneb svět hýbe stylem

  „Hola hej, tepláky si oblíkej!“ Uplynul již celý rok od chvíle, kdy jsme většinu času začali trávit v papučích doma. Kdo by to řekl, že? Bohužel zažíváme dobu, která zanechá nedozírné následky, a to nejen v módní branži.
  Kateřina Wohlmann Votavová
  14. Květen 2021 - 00:47