Rodokmeny od mojedejiny.cz

 • DAN a SYN: 8 z 10 aut odmítneme vykoupit

  Deset let firmy, pět let na Borku. Společnost DAN a SYN slaví. Se zakladatelem a majitelem společnosti Danem Lavrinčikem jsme hovořili nejen o letošním výročí, ale také o tom, proč nechtěl vybudovat autobazar na štěrku, a přenesl tak do Čech ideál autosalonu s ojetými vozy. Tváří firmy je syn – tomu malému klukovi z plakátu je už rovných patnáct let.
  04. Září 2023 - 21:26
 • Zubař je dnes i detektiv, říká Martin Žižka

  Se svou budějovickou Stomatologickou ordinací Pražská slaví zubař MUDr. Martin Žižka deset let. Stejně jako jeho otec se vypracoval na jihočeskou špičku v oblasti implantologie. „Možné je odcházet s korunku ihned po implantaci, stejně tak i po deseti letech. To se přihodilo u muže, který se dostavil s omluvou, že těch deset let strávil ve vězení. Celkem mě překvapil,“ říká Martin Žižka.
  04. Září 2023 - 10:21
 • Vaše cesta k dokonalé sauně

  V dnešním uspěchaném světě je důležité najít si čas na relaxaci a péči o své zdraví.
  A co by mohlo být lepšího než vlastní sauna ve vašem domě nebo na zahradě?
  Když se rozhodnete nechat si postavit saunu, je důležité se dívat nejen na cenu,
  ale také na kvalitu materiálu a zkušenosti společnosti, která pro vás saunu vyrobí.
  31. Srpen 2023 - 11:44
 • Klíč ke zdravé páteři? Spirální stabilizace

  Bolesti zad postihují mnoho lidí po celém světě. Sedavý životní styl, špatné držení těla a nedostatek fyzické aktivity mohou vést k oslabení páteře a omezení její stability. Naštěstí existuje účinná metoda, která může pomoci – spirální stabilizace páteře.
  30. Srpen 2023 - 10:27
 • Stavební firma SIXL: Inovace a spolehlivost do vašich stavebních projektů

  Stavební průmysl? To je dynamický a náročný obor, ve kterém je klíčové mít spolehlivého a profesionálního partnera. O preciznost a kvalitu jde prvořadě v příběhu společnosti SIXL. Letos slaví třicáté výročí. S dlouholetou zkušeností, inovativním přístupem a důrazem na spokojenost zákazníků se stala tato firma významným hráčem na trhu.
  29. Srpen 2023 - 10:18
 • Chceme být excelentní školou evropského formátu

  Pět let stojí v čele „Sezimácké střední“. Na začátku si Lenka Hrušková vytyčila cíl vytvořit špičkovou školu, která se stane středobodem technického vzdělání nejen na jihu Čech. Teď jde ještě dál – usiluje o technické lyceum.
  17. Srpen 2023 - 09:44
 • Do světa jsme poslali přes 4 tisíce dětí

  Seznamte se, tohle je tým Sanatoria ART v Českých Budějovicích. Věnují se reprodukční medicíně, plastické chirurgii i estetické dermatologii. Kdo jsou lidé, kteří tu pečují o klienty? Každému jsme položili otázku. Můžeme si dnes vybírat pohlaví dítěte? A čím jsou specifičtí muži, kteří přicházejí na estetický zákrok?
  15. Srpen 2023 - 13:33
 • Příští zastávka: pivovarská zahrada

  Ukončete výstup a nástup, dveře se zavírají. Veřejná doprava v Českých Budějovicích má jednu zvláštnost, součástí jsou linky 61 a 62. Splouvají řeky Vltavu a Malši. Ze Slepého ramene vás letos dovezou k fotbalovému stadionu Dynama nebo do zahrady pivovaru Samson.
  11. Srpen 2023 - 09:38
 • Zažijte Lipno na vlastní kůži!

  Ať už hledáte místo pro relaxování, nebo pořádné sportovní vyžití, Rodinný areál Lipno splňuje všechny parametry, které si jen budete přát. Služby na nejvyšší úrovni, krásná šumavská příroda a komfortní zázemí. To vše najdete na břehu lipenské přehrady.
  12. Červenec 2023 - 18:22