Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Tvář Scarlett TEPfaktor 2017

Soutěž krásy Tvář Scarlett TEPfaktor 2017 slaví letos třetí ročník. Opět vyzvala dívky a ženy, aby se zúčastnily soutěže, ve které není předepsaná výška, váha, věk nebo míry. Tvář Scarlett hledá každoročně ženu, která má touhu se rozvíjet a v životě uspět, ať už jako profesionálka v kariéře či v osobním životě. Partnerem akce je časopis Barbar.
20. Duben 2017 - 23:51

Soutěž se zaměřuje na zdravý životní styl, ať už se jedná o dostatek pohybu či správné stravování nebo péči o svou vizáž. Jediné omezení pro přihlášené dámy je spodní věková hranice, která je stanovena na 12 let. V letošním ročníku se totiž nově objeví děvčata ve věku 12 až 18 let, které soutěží v rámci finálového večera také o titul Scarlett Junior 2017. Vítězky soutěže Tvář Scarlett TEPfaktor 2017 budou reprezentovat po dobu jednoho roku tuto soutěž a celou společnost Scarlett, která také provozuje modelingovou agenturu Scarlett Models a podnikatelský klub.

Z přihlášených soutěžících vybrala odborná porota na castingu, který se konal v září 2016, třináct finalistek. Přípravy probíhají formou workshopů, módních přehlídek a soustředění. O tom, kdo získá titul Tvář Scarlett TEPfaktor 2017, rozhodne porota při finálovém galavečeru 22. dubna v pardubickém Domě techniky.

Finálový večer bude nejen prezentovat krásu, nadání a pohotovost všech finalistek, ale také významné hosty, kterými jsou herečka a zpěvačka Anna Polcarová, finalistka Československé Superstar 2009 Leona Šenková, fantastická zpěvačka Jana Kociánová a v neposlední řadě úžasný Magic Alex. Závěrečná párty, určená finalistkám, porotě, partnerům soutěže a VIP hostům, se uskuteční právě v Domě techniky.

Generálním partnerem této soutěže je pro letošní ročník společnost Servis D11. Generálními mediálními partnery se staly časopis Barbar a Shake One rádio. Hlavními partnery letošní soutěže jsou Valdivia Toure, Hotel Lions, Wellness Hotel Kolštejn, SS Prestige, Ludmila Novotná a kosmetická značka Avéne. Mezi další společnosti, které podpořily soutěž, patří Daniek, Krtečkovy šablony, Grévin, Barbora Jechová, Voga, Butique Paradise, Laser Game Pardubice, Originály Anibe, Koření od Antonína, ABC Dieta, Ateliér D13, Best Drive, České modelky s.r.o., Plus Size Modelky a další.