Rodokmeny od mojedejiny.cz

Tři tváře realitní kanceláře SORENT-CB

To jsou ony, dámy, které tvoří značku SORENT-CB. Přátelsky, profesionálně. Kým jsou ale také mimo kancelář a proč jsou jejich světem právě reality?
pr
07. Listopad 2022 - 00:11

Romana Kolářová

Majitelka kanceláře, plně se věnuje prodeji nemovitostí v jižních Čechách i po celé republice. „Svou práci dělám moc ráda a vždy tak, abych večer v klidu usínala. Začínala jsem v roce 2008, kdy byla velká ekonomická krize. Od té doby se několikrát realitní trh změnil a někdy je to jako na horské dráze, kdy poptávka s nabídkou se otočily o 100% a ceny nemovitostí klesaly a rostly. Je vždy důležité se umět včas zastavit a dobře adaptovat na danou dobu. To se opět nyní děje. Proto jsme tady my, abychom dobře poradily a dobře prodaly. Postupem času se ke mně přidala Danuška a Evča. Dnes tvoříme 12let stabilní tým a zároveň jsme bájo kamarádky, přítelkyně. Mám dva dospělé skvělé syny Martina a Honzu a úžasnou rodinu včetně mého přítele. Ve volném čase ráda trávím čas v přírodě, treky, lyže, plavání, paddleboard, kolo, houbaření, cestování, jóga, sauna a věčné studium angličtiny, mám ráda život“, říká Romana.

 

Dana Kolářová

„Vždy jsem se věnovala práci s dětmi ve školství, ale lákalo mě zkusit i práci v jiném oboru. Tak jsem v roce 2008 začala pracovat v realitní kanceláři Horník, kde jsem se potkala s kolegyňkou Evčou,“ říká Dana. V roce 2010 i s Evčou začaly pracovat u Romči. Práce v realitním světě ji baví, protože je pestrá a zajímavá. Těší ji dobře odvedená práce a spokojení, usmívající se klienti. „Miluji zábavu s přáteli a rodinou, jsem večírkový typ. Stejně jako moje dvě milé kolegyňky, se kterými jezdíme společně na víkendy, dovolené, a to je pak velká sranda.“ Volný čas tráví s dcerou Danielkou, přítelem, ale také sama – možná ji potkáte s prutem a v holinách na pstruhových revírech nebo na paddleboardu a windsurfu.

 

Eva Kubátová

V realitách pracuje od roku 2004, kdy vedla pobočku realitní kanceláře Horník v Lipně nad Vltavou. Práce u Romči ji neskutečně baví a zároveň je i jejím koníčkem. „Za ta léta se z nás stala druhá rodina, věnujeme čas rády sobě,“ potvrzuje Eva. Má skvělou rodinu, dospělého syna Lukyho, roztomilého vnoučka Vašíka a fajn snachu Bibi. „Svůj volný čas ráda trávím s vnoučkem, nabíjí mě to. O víkendech mě baví čas strávený na chaloupce, a když to holkám čas dovolí, ráda jim něco uvařím a připravím dobré drinky. Bohužel nemůžu říct, že mým koníčkem je sport, protože na lyžích jsem stála ve 47 letech podruhé, a to s úžasnou instruktorkou a kolegyňkou Dančou. Když jsem si šla okolo chalupy zaběhat k Lipnu, měla jsem dvě měsíce puchýř,“ směje se Eva.

 

SORENT-CB sídlí v Budějovicích na Lannově třídě 14. Že mají dobrá srdce, potvrzuje také spolupráce s časopisem Barbar – výtěžek z jarního čísla věnoval SORENT-CB společně s redakcí Červenému kříži. Dar byl předán v srpnu 2022. Více o nich na stránkách www.sorent.cz.