Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

SOUTĚŽ: Víno se musí pochopit, víno se musí žít, zní z českobudějovické vinotéky VÍNO HRUŠKA

VÍNO HRUŠKA je vinotéka, vinný bar a dárková prodejna a jako jediná vinotéka v Budějovicích pro vás připraví firemní nebo soukromý vánoční večírek, oslavu narozenin, rodinnou oslavu, promoce, či vinný raut pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Zasoutěžte si na našem facebooku o dvě lahvě vína od VÍNO HRUŠKA a o roční předplatné časopisu Barbar!
18. Říjen 2017 - 11:00

Vinotéka disponuje až 20 místy, v létě s uzavřenou zahrádkou s dětským hřištěm. Pravidelně každý poslední čtvrtek v měsíci pořádá vinotéka VÍNO HRUŠKA  degustační večery se someliérem. "Snažíme se vždy ochutnat a objevovat něco nového ze světa vín," zní z českobudějovického podniku.

Inspirovat se také můžete originálními dárky ve vinotéce VÍNO HRUŠKA České Budějovice! Nechte si poradit s výběrem kvalitního moravského vína, chutných delikates k vínům, pořídit si můžete vypískování vašeho jméno na láhev či skleničku a nechybí ani možnost stylového zabalení do vánoční dárkové kazety.

Pro firemní klienty nabízí vinotéka reklamní služby v podobě tisku loga na medaile, etikety, visačky, nálevky nebo vývrtky.

 

Přehled služeb VÍNO HRUŠKA najdete v online katalogu: www.katalog.vinohruska.cz.

 

Vinotéka VÍNO HRUŠKA ČESKÉ BUDĚJOVICE

Husova třída 499/68

Tel.: +420 702 177 649

e-mail: cb@vinohruska.cz

www.vinokterechutna.cz

 

SOUTĚŽ:

Zasoutěžte si na našem facebooku o dvě lahvě vína od VÍNO HRUŠKA a o roční předplatné časopisu Barbar! Soutěží se o novinku z kolekce Varietal - kazetu s bílým a červeným vínem Víno Hruška. Vína v kolekci Varietal se vyznačují příjemnou lehkostí a svěžím ovocným charakterem. Moderní etiketa vystihuje náš region a umístění vinohradů s kapkovou závlahou. Šroubovité uzávěry usnadňují servis, zachovávají ovocnou stálost a svěžest vín.