Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Perfektní prádlo

„Klientovi nabízíme kvalitu a komfort, protože vycházíme ze západního stylu prodeje spodního prádla. Takže se u nás zákazník cítí pohodlně a z nákupu si odnesete kromě skvělého produktu i skvělý zážitek,“ říká majitel nového obchodu OP Prádlo, který najdete v budějovické Panské 6. Tady poskytují nejen neobvykle velký výběr podprsenek z nezávadných materiálů, ale k tomu vám ještě poradí opravdoví odborníci. Vychutnejte si nakupování, které personál zpříjemňuje například sektem.
PR text
19. Leden 2017 - 11:05

„Co nás vedlo k otevření obchodu? Nedostatečná kvalita služeb u konkurence v jižních Čechách. Často nemají správné velikosti a leckdy nevědí, jak by ženám správně poradili. Přitom nesprávné nošení podprsenek způsobuje například bolesti zad, hlavy či ekzémy. Já mám za sebou deset let praxe v oboru a partnerka absolvovala školení zaměřené na poradenství ve spodním prádle. My k našim klientům chceme totiž přistupovat profesionálně. Například nyní vytváříme zákaznický klub, díky němuž lze získat nezanedbatelné slevy na naše zboží,“ říká majitel obchodu pan Sadílek. Jako největší nadstandard považuje možnost rezervace celého obchodu, což přispívá k pohodlnosti nákupu. Spolumajitelka, paní Heřmánková, jako školená profesionálka v Brafittingu poskytne zákaznicím veškerý informační komfort a nabídne jim i sekt.

„Jde nám o vytváření dlouhodobých vztahů. Správný výběr podprsenky trvá hodinu, a ne deset minut. Máme okolo padesáti velikostí, oproti běžným obchodům, které jich často nabízejí asi polovinu. Nevyhýbáme se ani neobvyklým velikostem, takže si u nás vybere opravdu každý,“ upřesňuje spolumajitelka.

OP Prádlo nenabízí svůj sortiment jen dámám. Pro pány zde prodávají spodní prádlo značky Cristiana Ronalda, vouchery nebo parfémy. Za důkaz toho, že se provozovatelé OP Prádla opravdu soustřeďují na kvalitu, lze považovat vychytávku v podobě spacerové podprsenky. Vyrábí se z prodyšného 3D materiálu, a tím pádem jsou skvělé na léto. Mezi další libůstky spadají v Budějovicích vyrobené župánky. „Pro Jihočechy, kteří chtějí podpořit místní průmysl, je to ideální záležitost,“ míní pan Sadílek.

FACEBOOK OP PRÁDLO: facebook.com/OPPradlo