Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Omládněte pomocí bio metod

Trendy je vše bio. A to nejen ve stravě, ale i v estetické chirurgii. Ve svém článku to píše Eva Ondráčková a zve na návštěvu Institutu lékařské kosmetiky v Českých Budějovicích. Omládnete tam díky „bio materiálu“ z vašeho vlastního těla.
EVA ONDRÁČKOVÁ, ILK
20. Duben 2017 - 23:34

Už jste slyšeli o aplikaci vlastních krevních destiček? Při takzvané plazmaterapii klientovi odebereme přibližně osm mililitrů krve. Krev je odstředěna ve speciální centrifuze, a získanou plazmu, obohacenou o další látky, jako jsou vitamíny, minerály nebo kyselina hyaluronová, vpichujeme injekční stříkačkou zpět pod kůži. Výsledkem takového zákroku je nastartování regeneračních procesů na buněčné úrovni a zároveň zpomalení procesu stárnutí pokožky.

V poslední době je velmi poptávaným zákrokem aplikace vlastního tuku neboli fat grafting. Zcela jednoduše, jedná se o transfer (přenesení) vlastního tuku z jednoho místa, kde úbytek je nepostřehnutelný, do místa jiného, kde je efekt naopak nepřehlédnutelný. A to bio … Nejprve se z drobného řezu, zpravidla v oblasti hýždí, odebere potřebné množství tuku. Ten se pak vyčistí, nafragmentuje a posléze aplikuje injekční formou do obličeje, hluboko pod svaly. Ošetření je vhodné pro klienty, kteří potřebují dodat objem, vyplnit hluboké vrásky a propadliny, záhyby nebo jiné nerovnosti kůže, především v obličeji. Metoda se provádí v lokální anestezii a efekt je okamžitý. Účinek trvá podle klinických studií minimálně tři roky, pouze zhruba třicet procent implantovaného materiálu se postupně vstřebá.

V Institutu lékařské kosmetiky vám pomohou navrátit vaší pleti jas a svěžest pomocí vašeho vlastního materiálu. Přijďte to vyzkoušet doslova na vlastní kůži, více informací na www.ilk.cz.