Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Little Angel: oblečení, co vás dostane do pohody

Vyvinuli ho v NASA pro kosmonauty, dokonalý komfort dnes ale poskytuje i dětem. Outlast je chytrý termoregulační materiál a dokonalý parťák do teplých letních dnů. Maminky na něj pějí ódy a díky značce Little Angel do něj oblékají novorozence i puberťáky.
PR text
31. Červenec 2017 - 13:04

Ti, kdo oblečení z outlastu vyzkoušeli, se shodnou, že je úžasné. Lehoučké, mazlivé, dokonale sedí. Navíc s plochými švy a bez otravných cedulek. Taková druhá kůže, chytřejší než vlastní.

Jak to funguje

Outlast je jako jeden z mála funkčních materiálů vázán na bavlnu. Žádná umělá vlákna, tudíž skvělý pro atopiky a děti s ekzémy. Právě proto na něj ve výrobním družstvu Dita Tábor, které oblečení značky Little Angel šije, vsadili.

Outlastovou pohodu oceníme především v létě. Díky termoregulačním schopnostem materiál omezuje pocení o 40 %. Na rozdíl od ostatních neodvádí pot od těla, ale přímo brání jeho vzniku tím, že nadměrné teplo z těla odebere a akumuluje do mikrokapslí. Na horší časy. Tím se sníží teplota mezi pokožkou a oblečením. Jakmile se ochladí, teplo z mikrokapslí se uvolní zpátky. Tak to může jít pořád dokola a tělo si lebedí ve stabilní teplotě. Konec zpocených vlásků při spaní v kočárku! Konec vlhkých ponožek z botiček!

Maminky nedají na chytrý materiál dopustit. „Především u novorozenců neodhadnou, jak moc je obléci, aby jim nebyla zima, nebo se naopak nepřehřívali. Body, punčošky a lehká čepička z outlastu zajistí dokonalý teplotní komfort. Ideální je oblečení zkombinovat s podložkou do kočárku, díky níž je pod tělíčkem sucho i v parnu,“ popsala zkušenosti maminka Kateřina.

Funkčně od hlavy až k patě

Značka Little Angel by Dita nabízí oblečení ve velikostech 50 až 164 cm. Každou sezonu přibude v aktuální kolekci nějaká novinka či vychytávka, která je reakcí na přání maminek. Výrobce si zpětné vazby velmi cení, s maminkami je v kontaktu díky veletrhům a sociálním sítím. Společně pracují na tom, aby oblečení bylo ještě funkčnější a vymazlené. Konkrétně v letošní kolekci zapracovali na lepším střihu kšiltovek.

Vrstvu z outlastu v létě ocení i dospělí. Musíte jako manažer ve 30 °C nosit košili? Zkuste pod ni funkční tílko. Jste K.O. po dni stráveném na kole nebo s míčem na pláži? Hurá do outlastových legín a tílek. Uvidíte, jak pookřejete.

Co říkají maminky:

  • „Jsme nadmíru spokojení, kupujeme už od narození syna, který dostal atopický ekzém. V oblečení z outlastu je spokojený, neškrábe se a nepotí a jako bonus mu to moc sluší.“ Jana, Facebook
  • „Miluju materiál outlast, má úžasné vlastnosti, drží teplo, ale dítě se v něm v horku nepřehřívá. A navíc rychle schne.” Hanka, Facebook
  • „Byla jsem velmi mile překvapena zpracováním výrobků a jejich kvalitním materiálem. Poměr cena–výkon rozhodně odpovídal mým očekáváním.“ Marcela, Heureka
  • „Oblečení pro miminka jsou bezkonkurenčně nejpříjemnějším materiálem, co jsem kdy měla v ruce.“ Lucie, Heureka