Rodokmeny od mojedejiny.cz

Kouzelné Vánoce - sváteční inspirace z českých blogů a Instagramu

Další úspěch naší redakční kolegyně! Svatava Vašková je totiž autorkou projektu, jehož výsledkem je brzké vydání knihy Kouzelné Vánoce. Ta vyjde 15. 10. 2022 ve vydavatelství Albatros Media.

07. Říjen 2022 - 10:37

Kniha Kouzelné Vánoce navazuje na úspěšný titul Krásné Vánoce. Opět Vás provede obdobím adventu, Vánoc až do Tří králů. Je plná receptů a DIY inspirace pro váš sváteční domov. Nechybí recepty na tradiční i netradiční cukroví a dezerty, nebo české i mezinárodní vánoční speciality. V knížce najdete návody na jednoduché adventní dekorace a výzdobu bytu. Vše na atraktivních fotografiích, ze kterých na vás dýchne ta pravá atmosféra. Tentokrát bude na předtištěných stranách prostor i pro vaše plánování. Talentované blogerky a hvězdy českého Instagramu vás provedou tímto svátečním obdobím. Ke knížce Kouzelné Vánoce se budete každoročně s láskou vracet.

 

Svatava Vašková alias foodblogerka Coolinářka po třech úspěšných autorských kuchařkách a bestselleru Krásné Vánoce (2019) opět spojila své síly s dalšími čtrnácti autory úspěšných českých blogů a IG profilů. Příspěvky jednotlivých autorů jsou řazeny chronologicky - začíná se přípravou adventních kalendářů a vazeb, navazují recepty na mikulášské perníky perníčky a vrkoč, nechybí povídání o historii zdobení vánočního stromku či prostírání staročeské štědrovečerní tabule nebo tipy, jak vyfotit ty nejkrásnější rodinné snímky. Samozřejmě v knize najdete i recepty na horké nápoje, cukroví, dezerty a další vánoční, silvestrovské a tříkrálové speciality. Každý autor do knihy otiskl svůj typický rukopis, ať už ve svých textech, tak v atraktivních fotografiích. Knížka je průvodcem svátečním časem pro všechny milovníky Vánoc!