Rodokmeny od mojedejiny.cz

Koupíte jutový pytel a přispějete jihočeskému hasičskému záchrannému sboru!

Jutový pytel má velké využití v domácnosti ale i třeba na cestách. Dá se použít k polstrování nábytku nebo jako dekorace na zdi. S trochou šikovností ho můžete také přeměnit třeba na batoh, obal na dárek anebo jako ubrus na stůl.
pr
06. Únor 2024 - 15:26

Při zakoupení pytle si můžete vybrat jeden z mnoha designů pytlů, které jsou v pražírně Hospodářský právě skladem. Výtěžek z prodeje jutových pytlů věnuje pražírna Hospodářský jihočeskému hasičskému záchrannému sboru. Koupí tohoto výrobku tak máte jedinečnou příležitost přispět dobré věci.

Co za svou pražírnu říká její majitel pan Hospodářský?

"Mohu potvrdit, že si uvědomujeme značnou společenskou potřebu složek IZS a k hasičskému záchrannému sboru cítím já osobně i určité sympatie. Proto jsem se rozhodl finančně přispět na jeho provoz. Každý teď společně s námi může dle svých možností pomoci i vlastním přičiněním, zakoupením originálního pytle, ve kterém dovážíme kávu přímo z oblastí jejího původu. Získá tak tento pytel od surové kávy jako bonus za finanční obnos, který poslouží z podstaty samé bohulibé věci. A za to mu patří i vřelý dík."

Kupovat můžete buďto přímo v provozovnách v Českých Budějovicích - buď v kavárně Carrera v Kněžské 36, nebo pražírně ve Dvořákově 11 a nebo v eshopu ZDE.