Rodokmeny od mojedejiny.cz

KOCHference přivítá 750 chlapů v Plzni

Chceš mít doma milující ženu, která si tě váží, a děti, pro něž jsi vzorem hodným následování? Přijeď do Plzně na největší chlapskou konferenci v zemi. Organizují ji lektor Sláva Černý (k setkání sdělil více níže) a psycholog Milan Studnička z projektu Restart muže. Chlape, na jejich KOCHferenci se dozvíš víc!
zBYNĚK KONVIČKA
16. Leden 2024 - 08:57

Co mohou chlapi, kteří se z celé republiky vydají na KOCHferenci, očekávat?

KOCHference bude především dnem plným mužské reality bez filtrů a růžových brýlí. Na pódiu budou muži živě sdílet svá životní selhání, pády a zároveň postřehy, postupy i zkušenosti, které jim konkrétně pomohly, aby se z těchto životních těžkostí dostali. Vidět a slyšet naživo někoho, kdo už překonal problémy, které v životě řešíme, je k nezaplacení. Je osvobozující slyšet, jak někdo řešil to, co aktuálně řeším sám se svou ženou, dětmi nebo v práci, a přitom sdílet své překážky. A o tom přesně je KOCHference.

 

Na akci vystoupí vedle vás ještě dalších sedm chlapů se svými jedinečnými příběhy. O kterých tématech budete mluvit?

O mužských tématech… a hlavně, bude to bez bab. Tématem budou především ženy, vztahy, dotkneme se mužských strachů, sebevědomí, mluvit budeme o osobní zodpovědnosti, o ztrátě rodinného majetku, o tom, jak překonat depresi, a přesto si užívat života, a zazní mnoho dalších témat.

 

Co má být hlavním cílem KOCHference?

Ukázat, že být chlapem znamená více než jen mít vousy a mít to napsáno v občanském průkazu. Naším cílem je, aby si z KOCHference každý muž odnesl něco, co ho posune dál, ať už ve vztahu, s dětmi, nebo v práci. Chceme v mužích probudit mužskou energii, která tam je, ale u někoho právě ještě spí. 

 

Pro které muže je setkání určeno především?

Doporučujeme ho všem mužům, kteří doma často zažívají napětí, dusno či hádky. KOCHference se zabývá reálnými příběhy, skutečnými muži od rodin. Chlapi dostanou reálné postupy, jak něco změnit. Nebudou to žádné ezoterické bláboly, které mnohdy nedávají smysl.

 

Kde a jak se mohou zájemci přihlásit? 

Registrujte se tím, že naskenujete tento QR kód (stačí najet foťákem a kliknout). Použijte slevový kód BARBAR a dostanete slevu na vstupné (kód nutno zadat ve formuláři). Na akci bude také pokřtěna nová kniha s názvem „Restart muže“ a účastníci si ji tam budou moci hned pořídit.

 

Více se dozvíte také na webu KOCHference: https://restartmuze.cz/kochference/