Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Ježíšek doporučuje zdravou pleť

Že Vánoce jsou obdobím klidu pohody? Kdepak, většina z nás, a zejména žen, právě prožívá předvánoční stres. V Institutu lékařské kosmetiky (ILK) dokáží účinně bojovat s jeho následky.
14. Prosinec 2017 - 11:45

Stresujete se, a nejen při předvánočním shonu. Následkem toho je vaše pleť unavená, a dokonce vám padají vlasy? Genetické naprogramování organismu je nemilosrdné, s přibývajícími roky pokožka povadá a tvoří se vrásky. Z naší kůže se během deseti let ztratí až 6 procent kyseliny hyaluronové, látky, která dodává pleti mladistvý výraz. Pro zpomalení procesu stárnutí je nutné kyselinu hyaluronovou pleti dodávat.

„Nejúčinnější metodou, jak vpravit ubývající látky do podkoží, je mezoterapie. Žádný krém nikdy nemá šanci proniknout tak hluboko. Jedině přímým podáním výživného koktejlu, který obsahuje minerály, vitamíny, stopové prvky a kyselinu hyaluronovou, je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky,“ říká Eva Ondráčková z ILK.

Pro maximální komfort klienta používají v ILK při tomto ošetření, nadneseně řečeno, aplikační pistoli. „Ale není se čeho obávat, oproti klasické aplikaci je ošetření méně bolestivé a hlavně – do podkoží se dostane sto procent látky, nic nevytéká na povrch, látka je aplikována rovnoměrně do ideální hloubky v přesném množství, aby efekt ošetření byl maximální,“ vysvětluje Eva Ondráčková.

Mezoterapeutické metody jsou účinné nejen v boji s vráskami, ale vynikající výsledky zaznamenávají při potížích s padáním vlasů, především u žen.My jsme z výsledků vlasové mezoterapie v ILK nadšeni. Klientkám nejen přestaly vlasy padat, ale zregenerovaná pokožka je plná nových drobných štětinek,“ dodává Eva Ondráčková.

Speciální „koktejl“ lze vpravit do pokožky postižené například akné nebo pleti trpící nechtěnou pigmentací. V takovém případě je aplikováno tzv. depigmentační sérum, díky kterému dojde k sjednocení barvy pleti. Včasná aplikace mezoterapeutického koktejlu s kyselinou hyaluronovou v třicátém roku věku má optimální preventivní antiaging efekt, u zralejší pleti je možné ošetření vhodně doplnit aplikací botulotoxinu, dermálními výplněmi nebo zavést 3D nitě.

Toto vše a nejen to doporučuje i Ježíšek, který pro ILK, sídlící u polikliniky Jih v Českých Budějovicích, připravil řadu dárkových poukazů. Inspirovat se můžete na www.ilk.cz.