Rodokmeny od mojedejiny.cz

Dokonale sladěný interiér: HANÁK Interior Concept

Výroba veškerého nábytku v interiéru včetně interiérových dveří. Vše v nejvyšší kvalitě, jednotném designu, materiálovém a barevném provedení. Takový je HANÁK Interior Concept.
30. Říjen 2023 - 00:11

Hlavním cílem HANÁK Interior Concept je umožnit klientům vytvoření dokonale sladěného, vysoce kvalitního a komfortního domova. Klienti již nemusejí ztrácet čas návštěvami velkého počtu dodavatelů a výrobců a při každé příležitosti řešit dilema, zda budou provedení či barvy mezi sebou alespoň trochu ladit. HANÁK sladí interiér materiálově, barevně, v jednotném designu a zejména v jednotné kvalitě. Klient má poté pro sebe a svou rodinu více času, který je pro nás všechny v této době tak nesmírně vzácný.

„V nabídce máme široké portfolio výrobků pro celý interiér, od kuchyní a jídelen, šatních skříní a šaten, interiérových dveří, obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, nábytku do vstupních chodeb, koupelnového nábytku až po solitérní vybavení. Na své si přijdou nejen milovníci moderního stylu, ale také ti, kteří preferují spíše rustikální design nebo kombinaci těchto stylů,“ říká hlavní projektant HANÁK České Budějovice, Radim Zálešák, DiS.

Jedním z dominantních prvků interiéru jsou interiérové dveře, které představují vstup do každé místnosti. Možnost sladit je s ostatním interiérovým nábytkem znamená obrovský benefit. „Pravidelně přicházíme s novou kolekcí nábytku, týkající se nejen nových barev a materiálů, ale také nového designu,“ doplňuje František Kysel.

Zkušený tým projektantů v Českých Budějovicích vám rád pomůže vytvořit vysněný domov. Realizované projekty si můžete prohlédnout také na stránkách www.hanak-nabytek.cz.