Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Tři korunky pro Michaelu

V osmnácti opustila Michaela Haladová rodné Strakonice, v šestadvaceti se vrací jako modelka a tvář Fashion Show Strakonice – Město hvězd. Ze soutěží o královny krásy je ověnčená třemi korunkami. A stíhá toho víc než dost: modeling, tanec, dostala se i do filmu a reklam. Kdo je Michaela Haladová, zjišťovala redaktorka časopisu Barbar Slávka Petráková.
Slávka Petráková, foto: Richard Nowak
09. Květen 2017 - 00:12

První otázka by mohla být podobná té americké seriálové: Všechno, co jste kdy chtěli vědět o Michaele Haladové, ale báli jste se zeptat… v tomto případě s dovětkem, že všechno najdete na internetové Wikipedii. Odkdy tam jste?

Jak dlouho je Michaela Haladová ve Wikipedii, netuším, ale poprvé jsem se tam našla před dvěma roky a přiznám se, že mi to udělalo radost.

Je vám šestadvacet let, jste úspěšná mladá žena. Krása, vzdělání, jazyky, práce, která vás baví. Zdá se, že už teď vám v životě nic nechybí.

To, co jste vyjmenovala, by samo o sobě ke štěstí dlouhodobě nestačilo. Našla jsem i toho pravého muže, který mi, mimo jiné, splnil moje celoživotní přání mít pejska. Pro mě to je neskutečný pocit štěstí. Každý den se mám na co těšit, a máte pravdu, nic mi nechybí. Žiju život tak, jak si ho přeju žít. Jsem za to vděčná a zároveň si uvědomuju, že si za to mohu i já sama.

Šla jste příležitostem vstříc, nebo vám pootevírala dveře krásná tvář a postava? Za úspěchy je ale vidět cílevědomost, vytrvalost a píle.

Existuje spousta krásných, vnadných dívek, které nemají vlastní podnikání ani dobré jméno. Stejně jako existují talentovaní fotbalisté bez úspěchu. Tvrdou dřinu, dril, nadšení a vizi nenahradíte ničím. V podnikání neexistují zkratky.

Kdo vás v životě nejvíc ovlivnil nebo nasměroval? Můžeme mluvit o nějakém vašem hnacím motoru?

Naše rodina je dost malá a také proto spolu máme pevné pouto. Rodiče mě jako dítě vedli a pomáhali držet směr. Nejvíce mě ovlivnila moje maminka, která mě přivedla k tanci i soutěžím krásy. Od svých osmnácti let si už jdu vlastní cestou, ale všichni okolo mě podporují a pomáhají mi, jak mohou. Jsem jim všem za to moc vděčná. S hnacím motorem v sobě jsem se asi už narodila. (...)

 

... CELÝ ČLÁNEK ČTĚTE V KVĚTNOVÉM ČÍSLE

Na stáncích v prodeji za 49 Kč!

Elektronická verze ke stažení za 35 Kč na Alza.cz

Předplatné je možné pořídit ZDE - 12 čísel (včetně letního a zimního speciálu) za 492 Kč!