Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Tak trochu jiná košile

Dovolte mi, abych se představila. Jmenuji se košilová vsadka a jsem popravdě jiná košile. Taková menší sestra té klasické starší.
Kateřina Wohlmann Votavová
14. Říjen 2020 - 12:17

Vsadka je módní prvek, který lze kombinovat s čímkoliv si vzpomenete, a tak zpestří váš outfit. Jedná se o neúplnou košili, která se především skládá z vrchního dílu. Důležitou roli hraje límeček, který tvoří celou elegantnost. Takový à la brindák pro dospělé, který neslouží k obraně proti ušpinění, ale především pro rozzáření vašeho oblečení. Krásně sedne na ramena, část s knoflíčky může být i ve výstřihu.

Je náhradou za celou košili, která někomu bývá nepohodlná. Sama nemám ráda, když se mi kdekoliv něco hrne nebo táhne. Já jsem si tento kousek oblíbila. Je zcela na vás, zda vsadku obléknete pod svetr, mikinu, triko nebo se dokonce stane součástí vašich šatů.  Lze doladit kravatou, motýlkem pro dámy, různými stuhami nebo design brožemi, které jsou rovněž trendy.

Můžete ji mít po celý den na sobě například ve spojení se svým oblíbeným svetříkem, při cestování nezabere skoro žádné místo v kufru. Ideální doplněk. Existují různé druhy, design a barvy. Kterou si zamilujete právě vy?

Výhody:

  • pohodlnost
  • variabilnost
  • skladovatelnost