Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Hurá, jedeme na výlet

"Momentálně mě oslovil hit jménem paddleboard," hlásí Kateřina Wohlmann Votavová. A přidává aktuální módní tipy.
Kateřina Wohlmann Votavová
10. Srpen 2020 - 13:39

Už teď vím, že prolistovat si e-shop s dostatečnými informacemi není ještě vítězný krok. Já, jakožto modelína, šla po designu, a to byla chyba. Design a krása není na prvním místě.

Co je vůbec paddle board? Stand up paddleboarding je úžasný vodní sport, protože je určený pro začátečníky, rodiny s dětmi a pro všechny, kteří milují nové věci, klid a zábavu.

Nechte si poradit od profesionálů, než si nějaký pořídíte. Já tento krok přeskočila, a byla to chyba. Záleží totiž na váze, výšce, stylu atd. Parametrů k řešení je dost.

Každopádně bych to nebyla já, abych nezmínila módu. Pídila jsem se po různých outfitech a byla jsem mile překvapená, že si na sebe můžete klidně obléknout šaty a pádlovat. No, když samozřejmě chcete být na plošině suchou nohou a nepadat. Ale vzhledem k teplému počasí, kdy se nejvíce využívá, je ideální volba plavek.

Letošní sezoně opět dominují plavky v kombinaci s gumou a sportovní styl. Nebojte se výrazných barev. Zájem roste o jednodílné plavky, které jsou mimochodem luxusní volbou pro tento sport. Já si dokonce pořídila mikinu z plavkoviny, kdyby náhodou na mé plavbě bylo chladněji. Dalším dobrým doplňkem jsou přehozy přes plavky, které zajistí optimální pocit pohodlí. Určitě si pořiďte nějakou pokrývku hlavy. Letošním hitem jsou kloboučky. Přesně takové, které rády nosí děti. No stress. Prostě pohoda.

Tak zkuste něco nového. Do moře, rybníka i na řeku. Novým začátkům zdar!