Rodokmeny od mojedejiny.cz

Benefiční plavba PROPAMÁTKY historickým centrem Prahy

Vydejte se 16. září 2024 na benefiční Plavbu PROPAMÁTKY po Vltavě historickým centrem Prahy. Buďte s památkami na jedné lodi a vychutnejte si pražské pamětihodnosti z jiné perspektivy. Během plavby zahraje kapela Znouzectnost.
tz
05. Červen 2024 - 10:43

Akce, která spojuje příjemné s užitečným. Plavba, která pomáhá. Přijměte pozvání na benefiční plavbu, která vám ukáže Karlův most, Kampu, Národní divadlo a další ikonické stavby z paluby lodi Natal. Na palubu se nalodí také kamarádi z kapely Znouzectnost, kteří vám tento zážitek z plavby zpříjemní svými písničkami.

Srdečně zveme všechny milovníky netradičních zážitků na plavbu po Vltavě historickým centrem Prahy s týmem redakce PROPAMÁTKY a příznivci památek. Buďte s námi na jedné lodi při podpoře záchrany kulturního dědictví napříč Českem,“ říká Aleš Kozák, ředitel Institutu pro památky a kulturu, organizace, která pečuje o české kulturní dědictví, šíří osvětu v oblasti památkové péče, věnuje se veřejným sbírkám: s financováním náročných úkolů teď mohou přispět všichni, kteří si zakoupí vstupenku.

Letošní benefiční akce navazuje na benefiční koncerty z předchozích let, které se konaly na podporu redakce PROPAMÁTKY v kostele Nejsvětější Trojice a Divadle Fráni Šrámka v Písku. Postupně na nich vystoupili Jarda Svoboda (Traband), Petr "Déma" Škabrada (Znouzectnost, Démophobia), Roman Dragoun a Radůza.

Harmonogram plavby v pondělí 16. září 2024

  • nalodění bude možné od 15.30 hodin
  • vyplouváme přesně v 16 hodin

Budete plout na lodi Natal, která na vás bude čekat v přístavišti na Dvořákově nábřeží u Čechova mostu na pravém břehu Vltavy. Parkovat je možné pod Rudolfinem nebo v přilehlých ulicích. Nejbližší stanice metra je Staroměstská. Nejblíže se k přístavišti můžete dostat tramvají č. 17 na zastávku Právnická fakulta, případně Čechův most.

Palubní lístky na benefiční Plavbu PROPAMÁTKY si můžete zajistit již nyní, a to pouze v síti GoOut. K dispozici bude pouze 100 ks. Vstupenky jsou v prodeji za 1 290 Kč, v prodeji budou do 10. srpna 2024. Sledujte aktuality k benefiční plavbě v UDÁLOSTI NA FACEBOOKU.